Artystyczna fotografia każdego rodzaju. Zielona Góra, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Fotografia Dziecięca

Fotografia dziecięca w uroczym stylu 

 

Zapraszam na profesjonalne sesje dziecięce zarówno studyjne jak i plenerowe. To  najsłodsza dziedzina zdjęć  a jednocześnie chyba najtrudniejsza 🙂

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu  telefonicznego lub e-mailowego.

 

zdjecia_dzieciece_studyjne

fotografia_dziecieca_09

zdjecia_dzieciece_bobasowe

 

 

 

Sesje Plenerowe Bobasów

 

http://www.foto-siemek.zgora.pl/fotografia/fotografia_dziecieca_sesje_plenerowe_studyjne_bobasow.php

 

 

 

Co poza dziką naturą, oryginalną architekturą oraz zjawiskami przyrodniczymi nas cieszy, sprawia że uśmiech gości na naszej twarzy? Oczywiście, że dzieci!

Dzieci to niesamowicie wdzięczny temat fotografii. Nasze pocieszy tak szybko rosną, że warto mieć kilka ładnych fotografii z ich dzieciństwa. Piękny krajobraz, znana okolica może dostarczyć fantastycznego tła do sesji naszego malca w plenerze, ale także w studio w idealnie dobranym oświetleniu, stonowanym i tematycznym tle oraz dopasowanym rekwizytom zapewni doskonały efekt końcowy zdjęć. Nasze dorastające pociechy często poszukują wszelkich pamiątek w postaci zdjęć upamiętniających ich pierwsze etapy życia. Pokazując im profesjonalnie wykonane fotografie z pewnością sprawimy im radość, gdyż będą mogli z dumą pochwalić się swoim znajomym pięknymi zdjęciami, których pozazdrościłby niejeden czy choćby umieścić je na swoim portalu społecznościowym lub po prostu postawić w ramce w honorowym miejscu swojego pokoju.

Wspomnienia jakie budzą w ludziach takie fotografie są niesamowicie wyraźne i silne. Oglądając je przypominamy sobie jakie okoliczności wówczas towarzyszyły, emocje czy też mniej lub bardziej zabawne wydarzenia.