Artystyczna fotografia każdego rodzaju. Zielona Góra, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna.

 

Od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnie zdjęciami ślubnymi. Podczas kilkuset wykonanych reportaży nabyłem dużego doświadczenia i osiągnąłem pewien poziom moich prac. A jak duży  on jest to mogą Państwo sam ocenić.
W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie także zawsze staram się dostosować do Państwa indywidualnych wymagań i potrzeb.

tel : 721 523 715
e-mail : fotopytanie@gmail.com

Galerie na skróty :

Przygotowania do Ślubu

Ceremonia W Kościele

Sesja Ślubna

Fotografia Weselna Reportaż

 

fotografia_slubna_13

siemaszko-lukasz

 

Fotografia Ślubna karpacz

Fotografia Ślubna karpacz

 

 

W życiu prawie każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy decyduje się wypowiedzieć magiczne słowo „tak”. Pragniemy wtedy cieszyć się z niesamowitych chwil, przepełnionych cudowną atmosferą, która już nigdy nie będzie miała okazji się powtórzyć. Decydując się na wynajęcie  fotografa na ślub możemy mieć spokojniejszą głowę, o to że profesjonalista będzie czuwać nad zapewnieniem nam pięknych fotografii. Dyskretnie i niemal niezauważalnie przemieszczając się po weselnej sali czy kościele z pewnością będziemy czuli się komfortowo. Ciekawym elementem zdjęć ślubnych jest fotografia pary młodej w plenerze. Wspólne pomysły wraz z kreatywnością fotografa oraz tłem zagwarantują niesamowicie wyjątkowy efekt końcowy zdjęć. Istotną chwilą przed ceremonią ślubu są też przygotowania.  Uwiecznione, zawsze będą nam przypominać emocje i atmosferę wówczas panującą. Wszystko razem utworzy piękny i niepowtarzalny fotoalbum, który będzie dla nas bardzo ważną pamiątką na całe życie

Artystyczna Fotografia Ślubna Profesjonalnie i pomysłowo zrealizowane zdjęcia będą zachwycać naszą rodzinę oraz znajomych. Nie posiadając takich pięknych zdjęć z pewnością w przyszłości byśmy żałowali, a czasu cofnąć się niestety nie da. Dlatego gorąco polecam by postawili Państwo na profesjonalizm. Nie muszą Państwo bać się, że fotograf może zawieść. Zawsze odpowiednio wyposażony w drugi aparat na wypadek awarii tego pierwszego, zapas akumulatorów, obiektywów, kart pamięci oraz wielu innych drobiazgów wcześniej także dokładnie sprawdzonych.

Przygotowania do Ślubu

Ceremonia W Kościele

Sesja Ślubna

Fotografia Weselna Reportaż

Najlepszy fotograf ślubny