Artystyczna fotografia każdego rodzaju. Zielona Góra, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Oferta Ślubna

Oferta Reportażu ślubnego  a także Chrztu, Portretu i wszelkich innych  sesji zdjęciowych

 

Po wszelkie szczegóły zapraszam do kontaktu.  Zawsze staram się możliwie najlepiej dopasować ofertę do Państwa wymagań. Po zapoznaniu  się  z wytycznymi  będę mógł przedstawić konkretną ofertę cenową.

Proszę śmiało określić swoją wizję a ja postaram się do niej ustosunkować. Każde Wesele, przyjęcie czy  sesja reklamowa odbywa się  w innym miejscu, czasie, stylu i stąd wszelkie szczegół będą mile widziane.

 

Wygodna do obejrzenia oferta na komputerze  lub laptopie

Oferta fotograficzna ślubna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja strona zawierająca zdjęcia Ślubne, zdjęcia z Komunii Świętej i zdjęcia Chrztu Świętego jak i również zdjęcia ze Studniówek, Balów i  wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

 

Zabawnym widokiem okazuje się gonitwa kotków, miłe dla oka wydaje się leżenie psa w trawie. Jeszcze bardziej przykuwające uwagę okazują się być motyle latające nad kwitnącą łąką. Natura potrafi wzbudzić w nas masę pozytywnych emocji, ale nasza pamięć wszystkiego nie spamięta. Nie martw się o to! Są jeszcze aparaty i to one świetnie zapisują nasze momenty z życia i pozwalają się cieszyć ulotnymi chwilami. Proponuję Państwu sesję ciążową, plenerową, fotografia ślubna, fotografię wnętrz, panoramy oraz akty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Człowiek już taki jest, że goni za nowościami, dąży do doskonałości i nie zadowala się byle czym. Zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia, a dokładniej sesje ślubne. Musi to być oryginalne, pomysłowe i zrobione z pompą. Przecież albumem będziemy się chwalić wśród naszych bliskich. Dlatego trzeba upewnić się, że fotograf, do którego się udamy, spełnia nasze wymagania. Panna młoda z rozwianymi włosami na tle maków, zaś jej mężczyzna stojący za nią i wpijający się jej namiętnie w szyję? Zaciekawiony? Zadzwoń.