Artystyczna fotografia każdego rodzaju. Zielona Góra, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Zdjęcia Portretowe

Zdjęcia portretowe.

 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac klasycznych zdjęć portretowych itp. Sesję można wykonać nie tylko  w studiu ale jak najbardziej w plenerze,  czy też konkretnie innym obiekcie. Zawsze zachęcam do czegoś „innego” tak aby jak najbardziej urozmaicić zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia portretowe to bardzo obszerna dziedzina fotografii. Można je wykonywać na dwa sposoby: pozowany i niepozowany. Niepozowany ukazuje ludzi w ich naturalnym środowisku życia. Delikatnie podkreślając uchwyconą codzienność, pozwala na zatrzymanie chwili, do której będziemy mogli w dowolnym momencie wrócić. Pokazuje naturalne gesty, emocje. Za pomocą fotografii można w pełni odzwierciedlić osobowość modela. Wykonywane w pracy, w otoczeniu pięknych przyrodniczych krajobrazów czy też podczas wykonywania własnego hobby stworzą niesamowite fotografie ubarwiające nasz album fotograficzny. Sesja w plenerze ma w sobie taką zaletę, że światło, tło oraz wachlarz kolorów, które dostarcza nam natura niekiedy zaskakują efektami, których nie uzyskalibyśmy w sztucznych warunkach, co w rzeczywistości przekłada się na przepiękny efekt końcowy.

Drugą opcją jest sesja pozowana. Zakłada świadomość modela, że jest fotografowany. W studyjnych warunkach można idealnie dopasować grę światłocienia, zaaranżować odpowiednie tło oraz dobrać rekwizyty. Odzwierciedla charakterystyczne cechy osobowości oraz wyglądu. Pozwala na pełną kontrolę nad gestami oraz mimiką modela, dzięki czemu można uzyskać zdjęcia wręcz idealne.